شرکت صنایع پلاستیک آبساران با هدف تامین بخشی از نیازهای کشاورزی و ساختمانی میهن عزیز، فعالیت اقتصادی خود را در زمینه تولید انواع لوله و اتصالات پی وی سی (پولیکا) و پلی اتیلن از ابتدای سال 1382 در زمینی به مساحت تقریبی پانزده هزار متر مربع در محور شیراز-مرودشت، جاده باغ وحش آغاز نمود.
این شرکت سال های متوالی محصولات خود را مطابق با استانداردهای کشوری تولید و به بازار عرضه نمود. بدون تردید آنچه کیفیت محصولات تولیدی این واحد صنعتی را ارتقا بخشیده است، بهره گیری از بهترین ماشین آلات پیشرفته آلمانی همچون کراس مافای و وبر و استفاده از آخرین تکنولوژی روز دنیا می باشد.
گروه تولیدی آبساران با دارا بودن انواع قالب های تولید لوله و اتصالات پی وی سی و پلی اتیلن ضمن برخورداری از تنوع محصولات، قابلیت تولید انواع پی وی سی از سایز 20 الی 400 میلی متر و پلی اتیلن از سایز 16 الی 200 میلی متر و اتصالات مربوط را دارا می باشد. همچنین در سال 1394 با هدف بهبود کیفیت محصولات، اصلاح قالب های پی وی سی اعم از لوله و اتصالات در دستور کار قرار گرفت به گ.نه ای که هم اکنون از جمله ی برندهای مطرح ایران می باشد.
تمامی محصولات تولیدی این شرکت دارای نشان استاندارد از موسسه استاندارد و تحقیقات فارس بوده و همچنین گواهینامه ایزو 9001 از شرکت Globalqcert را در اختیار دارد. گام بعدی تولید لوله های U.P.V.C به رنگ سفید بود که این امر در سال 1396 محقق گردید.
اکنون بر خود می بالیم که توانسته ایم با عنایت خداوند متعال ضمن ایجاد فرصت های شغلی جدید، محصولاتی با کیفیت و مطابق استانداردهای داخلی و بین المللی تولید و روانه بازار های داخلی و خارجی کنیم. گروه تولیدی آبساران مفتخر است با بهره گیری از 600 نفر نیروی انسانی ماهر، گامی هر چند کوچک در زمینه ایجاد اشتغال پایدار و رسیدن به اهداف بلند مدت کشور عزیزمان بر دارد.